KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16483110
nr 1648 3110
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Etsning, Katarinahissen. Signerad. Bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 28x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 19:31:23
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog