KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636111

nr 1363 6111

Sven Bunnel

(1929-2004), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 7/100. Motivet: ca 31x49 cm

Sven Bunnel, svensk tecknare och grafiker född 1929, död 2004 .

Utrop:

300 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:09:37

Sven Bunnel

Läs mer om Sven Bunnel