ART / Etchings etc / Etching 13846484
nr 1384 6484
Stig Olson
(1936-2016), Sverige
Stig Olson (1936-2016), Sweden. Signed, numbered 9/50. Subject: 25x32,
ETCHING, Signerad, numrerad 9/50. Motivet: 25x32 cm
SEK 100
Monday Mars 15 2021
at 18:12:03
15/3 16:00:46