KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12116511

nr 1211 6511

Etsning

Stig Borglind (1892-1965), Sverige. Vintervilt, signerad. Motivet: 33x26

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:18:11

1/10 10:58:56 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 okt