KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8703140
nr 870 3140
Etsning
Stig Ã…sberg (1909-1968), orkideer, signerad. , 234/ 310, motivet: 21x14
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:16:56
19/1 13:26:05