KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757447

nr 1275 7447

Etsning

Slottet Zwinger, Dresden. Ej signerad. Motivet: 20x28 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:21:46