KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7748507

nr 774 8507

Etsning

Signerad, 180/300, Stockholmsmotiv, motivets mått: 18x40

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 18:45:01

27/8 17:07:54 1      Vinnande bud