KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5475345

nr 547 5345

Etsning

Signerad Stig borglind, Döda fåglar, 35x28

Utrop:

100 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 17:43:16