KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8639570
nr 863 9570
Etsning
signerad, La Leone, motivet: 45x37
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:17:29
150 kr
250 kr
Etsning
nr 863 9570
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 2 december 2013 |