KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9636225

nr 963 6225

Etsning

Signerad J Dahl, 2/25, motivet: 27x32

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 maj 2015
kl 20:38:40

20/5 22:05:52 1      100 kr
25/5 16:52:37 2      Vinnande bud