KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10234267
nr 1023 4267
Etsning
Signerad, "fyra ansikten", 3/20, motivet: 32x20
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:04:36
Etsning
nr 1023 4267
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
måndag 7 mars 2016 |