KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6093380

nr 609 3380

Etsning

Signerad, Erotiskt motiv, ca 10x5

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 november 2009
kl 17:49:51