KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9592128
nr 959 2128
Etsning
signerad, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 4/9, motivet: 47x36
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:03:47
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)