KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12487510
nr 1248 7510
Etsning
signerad, Dansande par, 1948,1/20. Motivet: 22x13
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:26:58
100 kr
200 kr
250 kr
450 kr
500 kr
Etsning
nr 1248 7510
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 15 april 2019 |