KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051033

nr 1305 1033

Pierre Olofsson

(1921-1996), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 24/100. Motivet: 16x11 cm

Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:14:24

Pierre Olofsson

Läs mer om Pierre Olofsson