KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14362198
nr 1436 2198
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, daterad, -56. Bildmått: 23x29, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:46:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
nr 1436 2198
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 6 december 2021 |
Philip von Schantz