KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994357

nr 1299 4357

Pentti Kaskipuro

(1930-2010), Finland

Etsning, Signerad, daterad 1978, numrerad 39/80. Motivet: 25x37,5 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 januari 2020
kl 19:56:38

6/1 12:13:27 1      Vinnande bud

Pentti Kaskipuro

Läs mer om Pentti Kaskipuro