KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14314210

nr 1431 4210

Otto Gripenswärd

(1847-1933), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 11x7 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm

Otto Gripenswärd, född 1847 i Stockholm, död 1933, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 november 2021
kl 19:43:35

Otto Gripenswärd

Läs mer om Otto Gripenswärd