KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17223211
nr 1722 3211
Olle Agnell
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/30. Bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:23:42
150 kr
Olle Agnell
Läs mer om Olle Agnell