KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17537069

nr 1753 7069

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm

Utrop:

600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:11:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor