Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 16606309



*

nr 1660 6309


ETCHING

unidentified artist. Signed, Karlbergs slott. Image dimensions: 30x46 cm, outer dimensions including frame: 54x70,


Oidentifierad konstnär. Signerad, Karlbergs slott. Bildmått: 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday November 25 2024
at 18:14:53


  • Bid history
Time Bidder Bid
23/11 14:26:52 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik karlbergs slott
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:15
  • 7072 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 4/50. Image ..//
    Present: SEK 1600

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:37
  • 7068 COLOUR ETCHING
    Svenerik Jakobsson (b. 1934). Signed, numbered 11/..//
    Present: SEK 800

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:47




Ladda ner broschyr