KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286454

nr 1228 6454

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, figurer, 52/200. Motivet: 16x13

Utrop:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:27:41