KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14024324

nr 1402 4324

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 72. Motivet: 20x40, yttermått inklusive ram: 38x62 cm

Utrop:

400 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:41:28