KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767316
nr 1376 7316
Etsning
No X. Hus. Ej signerad. Motivet: 22x29cm, yttermått inklusive ram: 35x42 cm
måndag 1 februari 2021
kl 19:13:06
Lis Husberg (f. 1920)
Etsning
nr 1376 7316
Etsning
måndag 1 februari 2021 |
Lis Husberg (f. 1920)