nr 1461 3156
Etsning
Nils Johansson. Signerad, numrerad 1/50. Bildmått: 41x35cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 18 april 2022 kl 18:06:19
| Tid |
Kund |
Bud |
13/4 00:07:12
100 kr
18/4 18:01:20