KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14204081

nr 1420 4081

Etsning

Max Brünning, Signerad, porträtt. Bildmått: 23x18, yttermått inklusive ram: 56x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:22:45