KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14204081
nr 1420 4081
Etsning
Max Brünning, Signerad, porträtt. Bildmått: 23x18, yttermått inklusive ram: 56x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:22:45
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr