KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292156
nr 1629 2156
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 60/80, daterad 75, "Livsform, Kenya". Bildmått: 49,5x39,5, yttermått inklusive ram: 81x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:25:09
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt