KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15382049

nr 1538 2049

Matti Helenius

(f. 1951), Finland

Etsning, Björkar i snö. Signerad, numrerad 10/40, daterad 2008. Bildmått: 25,5x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x38 cm

Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:47:01

Matti Helenius

Läs mer om Matti Helenius