KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757013
nr 1275 7013
Marja-Leena Sillanpää
(f. 1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 110/250. Bladets mått: 37x28 cm
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:29:14
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Marja-Leena Sillanpää
Läs mer om Marja-Leena Sillanpää
Marja-Leena Sillanpää
nr 1275 7013
Marja-Leena Sillanpää
(f. 1965), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 16 september 2019 |
Marja-Leena Sillanpää