KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9125250

nr 912 5250

Etsning

+ litografi, Marek Rudnicki, bladets mått: 56X38

måndag 15 september 2014
kl 20:45:31

  • Tema
  • 15 sep