KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14819340
nr 1481 9340
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 302/335, daterad -86, oramat löst blad, bladets mått: 23x28 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:13:19
100 kr
200 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson
nr 1481 9340
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 8 augusti 2022 |
Lennart Olausson