KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213597

nr 1221 3597

Lennart Iverus

(1930-2012), Sverige

Etsning, Komposition med Kasetter. Signerad, daterad 1960, numrerad 11/30, motivet: 34x26 cm

Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:49:01

Lennart Iverus

Läs mer om Lennart Iverus