KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9873330

nr 987 3330

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Etsning, Lennart Glemme (f. 1927), Stockholmsmotiv, 164/360, signerad, -70, motivet: 12x9

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 19:57:19

18/10 15:13:21 1      Vinnande bud

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme