KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14912005
nr 1491 2005
Leif Skoglöf
(f. 1949), Sverige
Etsning, Af Chapman, Stockholm. Signerad, numrerad 11/50, daterad 1975. Bildmått: 44x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Leif Skoglöf, svensk målare och grafiker född i Enköping 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:15:33
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Leif Skoglöf
Läs mer om Leif Skoglöf
Leif Skoglöf
Läs mer om Stockholm
Läs mer om Leif Skoglöf
nr 1491 2005
Leif Skoglöf
(f. 1949), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 26 september 2022 |
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Leif Skoglöf