KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409061

nr 1740 9061

Etsning

Lars Nyberg. Signerad, numrerad 6/20. Bildmått: 11x7cm, yttermått inklusive ram: 33x26cm

Utrop:

300 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:05:03