KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15652027
nr 1565 2027
Etsning
Lars Moberg. Signerad, numrerad 9/30, daterad 1957, Tågstation, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:58:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm