KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11075676

nr 1107 5676

Etsning

Kvinna, signerad, motivet: 13x11, 5

Kondition: fuktskadad

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2017
kl 20:01:02