KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5657583

nr 565 7583

Etsning

Koloreradm Pelikan, 1800-tal, 25x20

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 februari 2009
kl 18:53:00