KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6093485

nr 609 3485

Etsning

Kolorerad, Signerad, Med dedikation på tyska, 31x22

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2009
kl 17:52:06

5/11 11:30:43 1      300 kr
7/11 01:01:31 2      Vinnande bud