ART / Etchings etc / Etching 6423465

nr 642 3465

ETCHING

coloured, Husquarna, 26x36, wear, damages.

Kolorerad, Husquarna, 26x36

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday May 31 2010
at 18:33:06

31/5 15:57:23 1      Vinnande bud