KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556372

nr 1455 6372

Etsning

Kolorerad, Drottningholm. Bildmått: 26x40cm, yttermått inklusive ram: 39x51cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:40:09

20/3 18:15:58 1      Vinnande bud