KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11576002
nr 1157 6002
Etsning
Katarinahissen, signerad, motivet: 10x15
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:02:10
100 kr
150 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm