KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557096
nr 1355 7096
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/50, daterad 1962. Motivet: 24x29 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:12:31
19/10 18:07:31
19 okt
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson