KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16894482
nr 1689 4482
Karl-Erik Häggblad
(1924-2003), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/20. Bildmått: 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 31x36
Karl-Erik Häggblad, svensk målare, grafiker och skulptör född 1924, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:56:05
21/3 08:49:23
Karl-Erik Häggblad
Läs mer om Karl-Erik Häggblad
Karl-Erik Häggblad
Läs mer om Karl-Erik Häggblad
nr 1689 4482
Karl-Erik Häggblad
(1924-2003), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 24 mars 2025 |
| 21/3 08:49:23 | 1 | Vinnande bud |
Karl-Erik Häggblad