KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15507318
nr 1550 7318
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 69/150,29x23 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:43:56
2/7 20:01:10