ART / Etchings etc / Etching 13524632
nr 1352 4632
ETCHING
Joishi Hoshi. Signed, dated 69. Subject: 11x15,
Joishi Hoshi. Signerad, daterad 69. Motivet: 11x15 cm
1000
SEK 900
Monday October 5 2020
at 20:12:49
800 kr