KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524632

nr 1352 4632

Etsning

Joishi Hoshi. Signerad, daterad 69. Motivet: 11x15 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:12:49