KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16873237

nr 1687 3237

Etsning

Johan Fredrik Martin (efter), Stockholm. Bildmått: 35x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 mars 2025
kl 18:07:08

16/3 20:07:07 1      Vinnande bud