KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222063

nr 1422 2063

Etsning

JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Bildmått: 46x72cm, yttermått inklusive ram: 66x92cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:36:02

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm