KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17144568

nr 1714 4568

Etsning

Jürgen von Konow (1915-1959), Komposition. Signerad, numrerad 55/310, daterad 1957, bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm

Utrop:

300 kr

måndag 28 juli 2025
kl 19:49:18