KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14023098
nr 1402 3098
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Etsning, Hästar. Signerad, numrerad 36/95. Motivet: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:46:36
5/6 07:23:08
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger